Oferta

REHABILITACJA  DZIECIĘCA – Zajmuję się rehabilitacją  dziecięcą od 2009 roku. Terapię codziennie prowadzę w Ośrodku rehabilitacyjno edukacyjno wychowawczym oraz w Ośrodku wczesnej interwencji i rozwoju. Główną metodą którą wykorzystuję w pracy jest Koncepcja NDT- Bobath, ale także inne terapie neurorozwojowe. Profesjonalna rehabilitacja dzieci w Tczewie jest już dostępna.

 

REHABILITACJA SPORTOWA –  Mam szerokie doświadczenie w pracy ze sportowcami  z różnych dyscyplin, trenującymi indywidualnie i drużynowo. Plan terapii dobieram pod kątem wymów danej dyscypliny sportowej a także według wymagań pacjenta.

 

TERAPIA MANUALNA – Na potrzeby leczenia bólu kręgosłupa, kończyn i całego ciała dysponuję doskonałymi technikami bez bólowego leczenia. Polega na umiejętnym wykorzystaniu szeregu technik manualnych w celu usunięcia napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego w sposób bardzo łagodny i bezpieczny dla pacjenta.

 

REHABILITACJA NEUROLIGOCZNA –  Dla pacjentów dotkniętych udarem,( urazem czaszkowo-mózgowym lub innymi schorzeniami neurologicznymi, takimi jak stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona) stosuję terapię PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe)) która jest jedną z czołowych metod neurorozwojowych stosowanych w naszym kraju. Dzięki technikom wykorzystanym powrót pacjenta do sprawności jest relatywnie maksymalny, w porównaniu do innych metod.

 

MASAŻ -dla osób pragnących zrelaksować się, odpocząć i zregenerować siły oferuję również masaż. Jeżeli prowadzisz intensywny tryb życia, długo pracujesz w jednakowej pozycji, a Twój dzień przepełnia stres – przyjdź do nas! Pozwól zadać o Twoje ciało i duszę.